Genel

Oran Çilingir

12 Şubat 2021 » Genel »

Oran çilingir sizlere alanımızda bulabileceğiniz en iyi hizmeti garanti etmektedir. Sizde bir çilingire ihtiyaç duyduğunuzda en küçük bir problemle dahi karşılaşmak istemiyorsanız bizi arayın.

Oran Çilingir Ankara’nın oran bölgesinde hizmet vermektedir. Oran çilingir müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve her geçen gün değişen teknolojiye ayak uydurarak müşterilerine en kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir.Oran çilingirin verdiği hizmetlerden bazıları kapı açma, göbek değişimi , slot kolay anahtar , anahtar yedekleme, anahtar kopyalama gibi bir çok hizmet vermekteyiz.Aynı zamanda oran çilingir kale kilit, yuma kilit, yale kilit,mul-t-lock firmaların özel yetkili ve satış servisidir.

Oran Semtinde bulunan Park Oran da kapılar ve açımı hakkında bilgiler;

Park Oran da kullanılan çelik kapılar 14 lü merkezi kilit özelliğine sahip olup ayrıca kilit koruma rozet tasları diğer kapılara göre biraz daha derin kullanılmıştır. Biz Oran Çilingir firması bu kapıları kapı kasasına hasar vermeden gerekirse sadece rozet parçalarını değiştirmek sureti ile açmaktadır.

Sur Kapı ve açımı hakkında bazı bigiler;

Sinpaş Altınoran da bulunan kapılar dünyanın en güvenli kapılarından olan, çok yüksek güvenliğe sahip Sur çelik kapılardır. Sur Çelik Kapının güvenilir olmasını sağlayan en büyük özelliği, kapı kilit koruyucu çelik rozet rozet kullanılması, aparatın içten vidalarının 10 luk ve çelik  olmasıdır. Biz Oran Çilingir firması sur kapıları kapıya zarar vermeden, bazı rozet parçalarını değiştirmek sureti ile açmaktadır.

Tıkla Ara!