Genel

Cebeci Çilingir

12 Şubat 2021 » Genel »

Gösterdiğimiz bu titizlik sayesinde cebinizden kesinlikle kapı açma ücretinden başka hiçbir ücret çıkmaz. Her kapı bir değildir. Her kapının güvenlik seviyesi de aynı değildir. Nadiren de olsa kilitlerin kırılmasının durumu söz konusu olabilir. Böyle bir durumda müşteri açık ve şeffaf bir şekilde bilgilendirilir. Eğer müşteri hizmeti satın almaktan vazgeçerse hiçbir ücret talep edilmeden geri dönülür. Yapığımız işler ise Cebeci çilingir firmasının garantisi altındadır.

Cebeci çilingir Cebeci bölgesinde 7 24 çilingir hizmeti vermektedir Cebeci çilingir firmamızın verdiği hizmetlerden bazıları kapı açma otomobil kapısı açma kasa açma işlemi açılan kasaya anahtar uygulama kaybolan oto anahtar yapımı immobilizer kumanda tamiridir.

Ankara Cebeci çilingir firmamız 24 Saat ulaşabileceğiniz Nadir çilingir firmalarından biridir. Gecenin bir yarısı kapıda kaldığınızda firmamızı arayıp çilingir talebinde bulunabilirsiniz.

Cebeci bölgesinde tüm sokaklara hakim olan ustalarımız, sizlere acilen hizmet verecek, kapı da kalmaktan kurtaracaktır. Cebeci Anahtarcı Cebeci bölgesinde kapılarınızı yüksek güvenlikli kilit sistemleri de uygulamaktadır.

Bu kilitler sırasıyla şu şekildedir; stp kilit, Pro kilit hırsıza karşı tuzaklı kimlikler, multlock integratör, kale tuzaklı bareller ve engelset sistemidir. Bütün bunların yanında hırsızlara ve kötü niyetlilere karşı en çok güvendiğiniz kilit stp kilit sistemidir. Stp kilit sistemi, kapınızın ortasına 3. bir kilit şeklinde uygulama yapılarak kilit kırılarak veya levye ile kastırılarak açılmayı neredeyse imkansız hale getiriyor.

Tıkla Ara!