Genel

Beytepe Çilingir

12 Şubat 2021 » Genel »

Beytepe çilingir sizleri kolay açılan kapılara karşı uyarıyor. Hırsızlığın giderek artığı bu günlerde lütfen kapınızı ve kilidinizi özenle seçin. Eğer bu konuda bir bilene danışmak isterseniz Beytepe çilingir herhangi bir ücret talep etmeden doğru çelik kapı nasıl olmalıdır? gibi konularda sizlere danışmanlık edecektir.

Ankara Beytepe’de kapı açma ve kilit değişim hizmeti veren firmamız, uzman ustaları ile kusursuzdur. Bugune kadar Beytepe ve incek semtlerinde kapı da kalan ve ya kilit değiştirmek isteyen müşterilerimize sayısız hizmet verdik.

İnternet ortamında korsan diye tabir ettiğimiz, ne olduğu belli olmayan niteliksiz kişiler reklam vermek sureti ile kendilerini çilingir gibi tanıtarak piyasada yer edinmektedir.

GÜVENİLİR ÇİLİNGİR NASIL ANLAŞILIR?

Beytepe semtinde yaşayan değerli müşterilerimizin internetten çilingir ararken secici ve dikkatli olup yetki belgeli ustalardan hizmet almalarını rica ederiz.

Hizmet alınan ustanın Ankara anahtarcılar odasına kayıtlı olması tek başına yeterli olmayıp ustalık belgesini de görmek, işin profesyonelce yapılacağı anlamına gelir

Beytepe Mahallesi Çilingir

Beytepe  Mahallesi Anahtarcı

Beytepe Mahallesi Çilingir 7/24 Hizmet Sunmaktadır.

 

Tıkla Ara!