Genel

Bağlum Çilingir

12 Şubat 2021 » Genel »

Ankara’nın yerli çilingir firması olarak BAĞLUM ÇİLİNGİR uzman ekibimiz ile 7/24 güvenli çilingir hizmeti veriyoruz.

 Yetki belgesi gösteremeyen sözde çilingirlerden, wep sitelerine adres yazmayan, Ankara Anahtarcılar Kilitçiler ve Çilingirler odasına üye olmayan kişilerden  güvenliğiniz için lütfen hizmet almayınız. Bi çilingir değil, yetkili çilingir çağır!

Ankara Bağlum Çilingir & Anahtarcı Servisi 7/24 Hizmetinizde!

Ankara Bağlumda çilingir ya da anahtarcı arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Bağlum Çilingir, mağduriyetinizi en kısa sürede gidermek için haftanın her günü, günün her saati hizmet vermektedir. Acil çilingir Bağlum.

Bağlum Anahtarcı,

Bağlum Kilit Değiştirme,

Bağlum Kapı Göbek Değiştirme,

Alanında uzman, profesyonel ekibiyle Bağlumda anahtarcı denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan gurur duyan Bağlum anahtarcı firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesi ve uygun fiyat garantisiyle uzun yıllardır bu sektörde kesintisiz ve kaliteli servis sağlamaktadır. 7/24 çilingir Bağlum.

Ankara Bağlum Çilingirin Verdiği Bazı Hizmetler:

Bağlum kilitçi, kapı açma, göbek değişimi, kilit değişimi, kasa açma, çelik kasa açma, oto kapı açma, oto kumanda kopyalama ve yedekleme, garaj kumandası kopyalama ve yedekleme, otomatik kepenk tamiri, kepenk kumandası kopyalama ve yedekleme, çelik kapı tamiri, cam kapı tamiri, alüminyum kapı tamiri, cam kapı hidroliği değişimi, çelik kapı montajı, akıllı kilit montajı, bakımı ve onarımı, apartman kilit değişimi, apartman kilit tamiri, oto çilingir, multlock kilit, entr lock parmak izi okuyuculu kilit, masterlock kilit ve oto kontak tamiri gibi çok sayıda hizmet sunmaktadır.

Tıkla Ara!